Önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir

Uzman Outsourcing olarak her zaman önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir. Outsourcing sorununa çözüm olarak doğduk. Müşterilerimizin personel ihtiyaçlarına yönelik organizasyon ve yönetim hizmeti sağlamaktayız. Uzun soluklu ve esnek çalışma prensibimiz ile müşterilerimizin insan kaynakları sorununa çözüm noktası oluyoruz. Sizlere sunduğumuz çözümlerimiz ile personel ihtiyaçlarınız da en uygun personeli belirliyoruz. Sektörün yönünü doğru tespit ederek en uygun personel adayını sizin için belirliyoruz.

Özel istihdam bürosu izin ve Geçici İş İlişkisi Yetki belgelerimiz ile sizlere hizmet sağlamaktayız.


ÇÖZÜMLERİMİZ;

• Part – Time Personel

• Dönemsel Personel

• Hizmet Sektörü / Mağaza Personeli Seçme ve Yerleştirme

• Karşılama ve Kayıt görevlisi

• İkram personeli

• Shuttle noktaları görevli personel

• Bilet Kontrol personeli

• Fuar / Kongre ihtiyacına göre personel

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Personel hizmetimiz ile sizin istekleriniz doğrultusunda hedef personel desteğini sağlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz iş gücü akışında eksiklik olması dahilinde size sunduğumuz çözümler ile iş gücü kaybını sonlandırıyoruz.

İş akışında ihtiyaç duyduğunuz personel özelliklerine göre ilerleriz ve işe alım sürecini yönetiriz. Tam zamanlı, dönemsel , part – time personelleri iş gücü akışında eksiklik olması dahilinde personel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

İş ortaklarımızın ve çalışma adaylarımızın bilgileri gizlilik esasları içerisinde saklı tutulmaktadır. İş ortaklarımıza avantajlar sağlayarak öncelik memnuniyettir anlayış ve prensibi içerisindeyiz. İş ortaklarımıza işini üst seviye çıkaracak donanımsal özelliklere sahip talep halinde destek oluruz.


BİZ KİMİZ

Öncelliğimiz sizin memnuniyetinizdir anlayışını benimsemiş firma olarak , talepleriniz ve değerleriniz bizim için ilke halindedir.

Yüksek hız da taleplerinizi yerine getirerek insan kaynakları hizmetinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak istek ve personel taleplerini yerine getiriyoruz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

İletişim Numarası : 0542 332 28 80

Mail: insankaynakları@uzmanoutsourcing.com